n? Pierwsza Polska telewizja wysokiej rozdzielczości!

Dystrybutorem Telewizji n jest firma Solex. O firmie | Kontakt

Jesteś w: Strona główna

O firmie

SOLEX istnieje od 1989r. Firma specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Od początku swojej działalności notuje szybki rozwój dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie.
Od ponad dekady firma współpracuje z Polską Telefonią Cyfrową, będąc jej Autoryzowanym Przedstawicielem i współpracuje z kilkunastoma Sklepami Franczyzowymi na terenie całej Polski.
Dodatkową działalności firmy w obrębie rynku lokalnego w branży telekomunikacyjnej jest Autoryzowany Serwisu NOKIA i Autoryzowany Serwisu SIEMENS. Punkty te świadczą usługi związane z naprawą i konserwacją urządzeń telekomunikacyjnych.

Poza funkcjonowaniem w branży w telekomunikacyjnej, firma SOLEX poszerzyła swoją działalność o nowe technologie cyfrowe, rozpoczynając współprace z ITI Neovision

Dzięki ciągłemu podnoszeniu jakości oferowanych usług, wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne i teleinformatyczne firma zdobyła zaufanie i uznanie klientów, zapewniając najwyższy poziom produktów i usług dostępnych na rynku.

Aby kupić Telewizję Nowej Generacji, skontaktuj się z jednym z punktów spredaży:

Lista Autoryzowanych Punktów Sprzedaży

Polecamy: Doładowania.pl - doładowania telefonów na kartę oraz mix