n? Pierwsza Polska telewizja wysokiej rozdzielczości!

Dystrybutorem Telewizji n jest firma Solex. O firmie | Kontakt

Jesteś w: Strona główna

Hity filmowe

 

Comedy Central.

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych kanałów w USA. Telewizja adresowana przede wszystkim do młodzieży i młodych duchem, poszukujących rozrywki i dobrego humoru. Do ludzi, którzy mają swoje zdanie na temat otaczającej nas rzeczywistości, potrafią dostrzec jej absurdy i zabawne strony. Wielokrotnie nagradzane(Golden Globe Awards, Emmy Awards) sitcomy, seriale, programy satyryczne i filmy fabularne. Od klasyki kina i telewizji po najświeższe produkcje. Comedy Central to różnorodna oferta programowa, w której odbiorca odnajdzie zarówno produkcje z utytułowanych wytwórni filmowych (m.in. Paramount, Disney), jak i programy komediowe o charakterze lokalnym, dostosowane do polskiej rzeczywistości. Największe hity: „Gotowe na wszystko”, „Frasier”, „Zdrówko”, „Roseanne”, „Bill Cosby Show”, „Saturday Night Live” oraz premierowa piąta i szósta seria znanego serialu „Seks w wielkim mieście. Nadawany 18 godzin na dobę od poniedziałku do piątku i 20 godzin w weekendy. Polski Comedy Central ma ambicję dorównać wzorowi amerykańskiemu, przygotowując własne programy rozrywkowe, komentujące i wyśmiewające naszą, polską rzeczywistość.

Wojna i Pokój.

Klasyka i współczesność rosyjskiego kina. Nagradzane na festiwalach arcydzieła wybitnych reżyserów i najnowsze, wysokobudżetowe produkcje kinowe i telewizyjne. Wielkie kino z wielkiego kraju. Wojna i Pokój to kanał skierowany do wielbicieli kina autorskiego z najlepszych czasów kinematografii radzieckiej oraz do wszystkich, którzy niewiele wiedzą o współczesnej Rosji, a pragnęliby dowiedzieć się więcej. Ci ostatni będą bardzo zaskoczeni bogactwem, jakością i rozmachem współczesnej rosyjskiej produkcji telewizyjnej. Od radzieckich klasyków, takich jak: „Lecą żurawie”, „Ojciec żołnierza”, „Moskwa nie wierzy łzom” do mega hitów współczesnej rosyjskiej kinematografii: „Brat”, „Muzułmanin”, „Bumer”, „Polowanie na piranie” czy „9 Rota”. Kanał Wojna i Pokój będzie także pokazywał współczesne seriale telewizyjne, które w Rosji odniosły największy sukces, a także intrygujące dokumenty. Nadawany 18 godzin na dobę.

TVP Film.

Nowa propozycja dla pasjonatów kina. Najwybitniejsze i najciekawsze fabuły i dokumenty z dorobku TVP, a także kino zagraniczne, festiwalowe, popularne i klasyka kina współczesnego

AXN Telewizja Akcji.

Najgłośniejsze kinowe hity, najpopularniejsze seriale sensacyjne, programy typu reality. Dla miłośników mocnych wrażeń.

AXN Crime.

Kryminał, thriller, horror. Duże budżety, gwiazdorska obsada, realizacyjny rozmach. Tajemnice i zbrodnie. Trzyma w napięciu. Dla widzów o mocnych nerwach.

AXN Sci-Fi.

Wielka przygoda z science-fiction. Najgłośniejsze seriale i filmy fabularne, ciekawe dokumenty i programy naukowe. Nowe światy, nieznane cywilizacje, granice cyberprzestrzeni.

Kino Polska.

Pierwszy i jedyny kanał filmowy prezentujący kino tylko polskiej produkcji. Filmy fabularne, dokumentalne, animowane oraz kroniki. Stałe pasmo kina offowego.Polska rzeczywistość oczami Polaków.

TCM Turner Classic Movies.

Unikalna kolekcja klasyki filmowej: od lat trzydziestych po dziewięćdziesiąte. Historia kina opowiedziana najgłośniejszymi produkcjami filmowymi.

Aby kupić Telewizję Nowej Generacji, skontaktuj się z jednym z Punktów Sprzedaży:

Lista Autoryzowanych Punktów Sprzedaży

Polecamy: Doładowania.pl - doładowania telefonów na kartę oraz mix