n? Pierwsza Polska telewizja wysokiej rozdzielczości!

Dystrybutorem Telewizji n jest firma Solex. O firmie | Kontakt

Jesteś w: Strona główna

Informacja i rozrywka

 

TVN.

Polska stacja telewizyjna, znana z wysokiej jakości programów rozrywkowych oraz informacyjnych. Jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji telewizyjnych w Europie. Przez 24 godziny na dobę nadaje cieszące się dużą popularnością programy rozrywkowe, teleturnieje, talk shows, filmy, seriale, informacje i publicystykę, magazyny i sport. Miedzy innymi: "Taniec z gwiazdami", „Szymon Majewski Show", "Rozmowy w Toku”, „W11 - wydział śledczy", "Magda M", "Fakty".

TVN 24.

Pierwsza w Polsce całodobowa telewizja informacyjna, nadająca bez przerwy najświeższe informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie, poszerzone o publicystykę i komentarze.

TVN Siedem.

Kanał telewizyjny o charakterze rozrywkowo-filmowym. Znane tytuły kinowe i produkcje telewizyjne, seriale komediowe, obyczajowe i sensacyjne, uzupełnione najlepszymi programami macierzystego kanału TVN. Ramówkę dodatkowo wzbogacają własne produkcje stacji, wykorzystujące potencjał tkwiący w telewizji interaktywnej i technologiach multimedialnych.

TVN Meteo.

Jedyna telewizja, w której przez całą dobę podawane są rzetelne informacje o pogodzie oraz porady i pomysły, o czym warto pamiętać i co warto zrobić, aby niezależnie od pogody dobrze wykorzystać czas.

TVP 1 i TVP 2.

Główne programy telewizji publicznej.

TVP 3.

Trzeci program telewizji publicznej w 16 wydaniach regionalnych. Profil informacyjno - dokumentalny.

TVP Polonia.

Całodobowy kanał TVP dla środowisk polonijnych na całym świecie.

TV Puls.

Telewizja o profilu familijnym, której oferta konstruowana jest w oparciu o wartości chrześcijańskie.

TV5 Monde.

Najpopularniejsza stacja francuskojęzyczna o globalnym zasięgu. Informacje, filmy, publicystyka, muzyka.

CNN.

Najsłynniejszy amerykański kanał informacyjny o globalnym zasięgu.

TVN HD+1nowość

Bliźniaczy kanał TVN HD opóźniony w stosunku do pierwowzoru o godzinę, dzięki czemu osoby, które nie zdążyły skorzystać z funkcji nagrywania (PVR) lub nie maja takiej możliwości mogą teraz skorzystać z wersji +1 i obejrzeć wybrany program później lub ponownie, omijając sztywne wymogi ramówki i dostosowując program telewizyjny do swoich potrzeb - decyzja należy do widza, który sam zdecyduje, co i kiedy ogląda.

BBC HDnowość

Oferuje znane brytyjskie i międzynarodowe programy w wersji HD, w tym wielokrotnie nagradzane dokumenty, programy poświęcone sztuce oraz formaty rozrywkowe. Wśród zapowiadanych premier są: talk-show Jonathan Ross zaprasza, który będzie nadawany już 3 tygodnie po premierze w Wielkiej Brytanii, druga seria komedii uhonorowanej nagrodą BAFTA Gavin i Stacey, znane seriale Hotel Babylon, Powrót pułkownika Sharpe'a i Robin Hood oraz filmy dokumentalne Hiroszima i Atomowe sekrety. Dzięki niesamowitej jakości wizualnej i dźwiękowej wyróżniającej kanał BBC HD, widzowie będą mogli poznać nieograniczone możliwości kina domowego.

FoxLife HDnowość

To kanał filmowy prezentujący najnowsze, kultowe seriale pochodzące z największych amerykańskich studiów filmowych. Większość z nich jest po raz pierwszy prezentowana na polskich ekranach Kanał FoxLife HD stworzony został dla miłośników seriali, którzy cenią wysoką jakość dźwięku i obrazu. Na FoxLife HD prezentowane są takie tytuły jak: "Gotowe na wszystko", "Brzydula Betty", "Grey's Anatomy: Chirurdzy", "90210", "Mad Men" czy "Mental", które na całym świecie biją rekordy popularnoś

Aby kupić Telewizję Nowej Generacji, skontaktuj się z jednym z Punktów Sprzedaży:

Lista Autoryzowanych Punktów Sprzedaży

Polecamy: Doładowania.pl - doładowania telefonów na kartę oraz mix