n? Pierwsza Polska telewizja wysokiej rozdzielczości!

Dystrybutorem Telewizji n jest firma Solex. O firmie | Kontakt

Jesteś w: Strona główna

Sport i motoryzacja

 

nsport.

Pierwszy w Polsce 24-godzinny kanał sportowy nadawany w całości w systemie wysokiej rozdzielczości High Definition oraz dźwięku przestrzennego Dolby Digital, czyli standardzie porównywanym do jakości kinowej. Liga Mistrzów, Puchar UEFA oraz wiele innych ekskluzywnych transmisji sportowych, na żywo i w HD. Mnóstwo nowych, produkowanych specjalnie magazynów sportowych. Nowa jakość kanału sportowego o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej.

TVN Turbo.

Kierowana do mężczyzn telewizja tematyczna z silnym akcentem motoryzacyjnym. Kompozycja kilkunastu magazynów przedstawiająca pełny obraz polskiej i światowej motoryzacji oraz świat nowoczesnych technologii i sportów ekstremalnych.

EuroSport i EuroSport 2.

Transmisje największych światowych wydarzeń sportowych. Od Igrzysk Olimpijskich do mistrzostw Europy. Ponad 100 różnych dyscyplin sportowych: od snookera po zawody sumo.

TVP Sport.

Nowy kanał tematyczny TVP poświęcony różnym dyscyplinom sportu. Transmisje i informacje. Znani dziennikarze, lubiani komentatorzy, sprawdzeni realizatorzy.

Aby kupić Telewizję Nowej Generacji, skontaktuj się z jednym z Punktów Sprzedaży:

Lista Autoryzowanych Punktów Sprzedaży

Polecamy: Doładowania.pl - doładowania telefonów na kartę oraz mix