n? Pierwsza Polska telewizja wysokiej rozdzielczości!

Dystrybutorem Telewizji n jest firma Solex. O firmie | Kontakt

Jesteś w: Strona główna

Style, moda, muzyka

 

TVN Style.

Stacja tematyczna kierowana do kobiet, które szukają ciekawych pomysłów, jak zmienić siebie, swój dom, swoje otoczenie. W ofercie programowej znajdują się produkcje autorskie takie jak „Miasto kobiet”, „Lekcja stylu”, czy „Salon piękności” oraz najlepsze programy zagraniczne, takie jak „Nigella gryzie” czy „Miejski ogrodnik”. TVN Style to wszystko, co powinna wiedzieć współczesna kobieta
- w jednym miejscu, podane w przystępny i ciekawy sposób.

Travel & Living.

Kuchnia, moda, obyczaje, architektura, podróżnicze ciekawostki i inspiracje z całego świata. Podróże i styl życia. Dla wymagających.

MTV.

Najpopularniejszy kanał muzyczny na świecie. Najnowsze przeboje, uwielbiani wykonawcy, najlepsze teledyski, niestandardowe formaty magazynów. MTV to zjawisko współczesnej kultury masowej. Kreuje modę, wpływa na gusty, lansuje styl życia. 24 godziny na dobę

MTV 2.

Muzyka alternatywna: rock, metal, grunge. Bardziej buntownicza i poszukująca wersja MTV.

Viva.

Muzyczna telewizja – także na czasie. Nastawiona na interaktywność, zaangażowana lokalnie i angażująca. Format młodzieżowy.

VH1.

Kanał muzyczno-popkulturowy dla nieco starszej widowni. Teledyski, dokumenty z życia gwiazd, relacje zza kulis powstawania teledysków, wywiady, koncerty, festiwale.

TVN Gra.

Nadawany na żywo, interaktywny kanał rozrywkowy. Dla aktywnych i ambitnych widzów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę poprzez udział w grach, konkursach czy teleturniejach. Stacja wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne dające duże możliwości interakcji z widzem..

4fun.tv.

Muzyczna telewizja dla młodzieży. Szybka, nowoczesna, interaktywna Muzyka, filmy, teledyski, newsy interaktywna telewizja dla młodej widowni.

ITV.

Interaktywna telewizja dla młodej widowni.

Fashion TV.

Telewizja światowej mody. Kolekcje, projektanci, trendy w modzie i urodzie, design, styl życia. Dla chcących być na czasie.

TVP Rozrywka.

Uzupełnienie oferty TVP Kultura. Niebanalna rozrywka na wysokim poziomie. Od „Spotkań z balladą” do „Turnieju młodych kabaretów”. Od „Kabaretu Starszych Panów” do kabaretu Mumio. Klasyka uzupełniona o komediowe produkcje TVP: zarówno filmowe, jak i z klasyki teatru TV.

Aby kupić Telewizję Nowej Generacji, skontaktuj się z jednym z Punktów Sprzedaży:

Lista Autoryzowanych Punktów Sprzedaży

Polecamy: Doładowania.pl - doładowania telefonów na kartę oraz mix