n? Pierwsza Polska telewizja wysokiej rozdzielczości!

Dystrybutorem Telewizji n jest firma Solex. O firmie | Kontakt

Jesteś w: Strona główna

Kultura, nauka, świat

 

Discovery HD.

Discovery HD to jedyna globalna sieć telewizyjna wysokiej rozdzielczości (High-Definition) oferująca rozrywkę przy wykorzystaniu najnowszej technologii HD. Discovery HD to gwarancja niezapomnianych wrażeń płynących z oglądania. Dzięki zapierającym dech w piersi obrazom, wyrazistym szczegółom, najwyższej jakości programom prezentującym cuda świata, tematy z zakresu kultury, nauki, historii natury, podróży czy szeroko pojętego stylu życia (lifestylu), otaczający świat oraz rzeczywistość wydają się być bliższe, ciekawsze i bardziej znajome. Ramówka dostosowana do potrzeb lokalnego rynku stanowi unikalne połączenie najlepszych serii i produkcji z bogatej biblioteki Discovery z programami stworzonymi specjalnie na potrzeby Discovery HD, jak np. cykl Atlas Discovery czy Sunrise Earth.

Discovery Historia.

Discovery Historia to kanał dokumentalny w nowoczesnym formacie, oferujący świeże spojrzenie i nowatorskie podejście do tematów historycznych. Skierowany głównie do mężczyzn w wieku 30-49 lat. Prezentuje szeroki wybór programów i treści z zakresu historii, przedstawionych w ciekawy i przystępny sposób. Ramówka zawierać będzie zarówno produkcje polskie, jak i zagraniczne traktujące o historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy sprawach militarnych. Discovery Historia to wiarygodne źródło informacji przekazanych z uwzględnieniem różnorodnych punktów widzenia, podanych w interesującej formie.
Produkcje polskie dostarczane będą w ramach współpracy programowej z telewizją TVN.

Discovery Channel.

Popularny program edukacyjny. Discovery to interesujące odpowiedzi na ciekawe pytania o otaczającym nas świecie: nauce, technologii, medycynie, społeczeństwie. Dla ciekawych świata.

Animal Planet.

Dokumenty z życia zwierząt. Uwielbiani na całym świecie prezenterzy z pasją opowiadają o zwierzętach z całego świata, a towarzyszą im kamery i najlepsi realizatorzy. Ciekawe, zaskakujące, poruszające. Rozrywka i edukacja dla całej rodziny

Discovery Civilisation.

Osiągnięcia cywilizacyjne różnych kultur i społeczności: od pradziejów do współczesności. Polityka, religia, sztuka, obyczaje, zagadki i tajemnice w pasjonujących dokumentach przygotowanych przez wybitnych specjalistów. Dla odkrywców.

Discovery Science.

Najnowsze osiągnięcia nauki i techniki opowiedziane przez pasjonatów i zrealizowane przy użyciu najnowszych technik filmowych.

TVN Lingua.

Nauka języków obcych połączona z rozrywką. Nowoczesne techniki edukacyjne i nowatorski sposób przekazywania wiedzy lingwistycznej. Dla poszukujących niebanalnych i ciekawych sposobów nauki.

TVP Kultura.

Wysoka kultura dla wymagającej widowni. Literatura, sztuka, muzyka, dokumenty i filmy fabularne, wywiady, reportaże. W dobrym guście.

Aby kupić Telewizję Nowej Generacji, skontaktuj się z Punktów Sprzedaży:

Lista Autoryzowanych Punktów Sprzedaży

Polecamy: Doładowania.pl - doładowania telefonów na kartę oraz mix